українська російська англійська
Міністр закордонних справ України провів телефонну розмову зі своїм турецьким колегою
04.04.2013 | 10:04
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ Леонід Кожара провів телефонну розмову з Главою зовнішньополітичного відомства Турецької Республіки Ахметом Давутоглу.

У ході бесіди сторони обговорили плани щодо двосторонніх політичних заходів на 2013 рік, зокрема, проведення Третього засідання українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня.

У контексті розвитку стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною сторони відзначили важливість офіційного візиту в Україну Голови Великих національних зборів Туреччини Джічека, запланованого на 4-6 квітня ц.р.

Глава МЗС Туреччини підтвердив запрошення Міністру Л.Кожарі відвідати Анкару з офіційним візитом, у рамках якого буде проведено засідання Групи стратегічного планування.

Також відбувся обмін думками щодо подальшого зміцнення міжрегіональних зв’язків між Україною та Турецькою Республікою, зокрема, в контексті роботи українського Уряду, спрямованої на вирішення соціально-економічних питань, пов’язаних із облаштуванням в АР Крим кримських татар-репатріантів.

версія для друку