українська російська англійська
Регулятори фондового ринку України та Білорусі підписали меморандум про співробітництво
04.04.2013 | 10:15
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Міністерством фінансів Республіки Білорусь. З української сторони документ підписав Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, з білоруської сторони - Андрій Харковець, Міністр фінансів Республіки Білорусь.

«Варто відзначити, що підписання меморандуму дасть нам можливість більш тісно співпрацювати з регулятором ринку цінних паперів Білорусії. Впевнений, що тепер між нашими регуляторами створена єдина система обміну професійним досвідом та інформацією, що допоможе функціонуванню ринків обох сторін. Маю надію, що таке взаєморозуміння між країнами також покладе початок створенню нових проектів міжнародного рівня. До того ж, український регулятор завжди готовий до плідної та результативної роботи з регуляторами інших держав», - наголосив Д. Тевелєв.

Меморандум, що було підписано з Міністерством фінансів Республіки Білорусь, слугуватиме підвищенню ефективності й зміцненню фінансової стабільності шляхом вдосконалення регулювання ринків та посилення нагляду за міжнародними операціями. Даний документ регулює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та будуть обмінюватись методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

Нагадаємо, що минулого року Комісія підписала меморандуми про співпрацю з низкою іноземних регуляторів, в тому числі з регуляторами Російської федерації, Киргизької республіки, Вірменії, Молдови, Румунії та Грузії. Додамо, що наразі український регулятор готовий до підписання меморандумів з регуляторами фондового ринку Азербайджану та Йорданії.

 

версія для друку