українська російська англійська
Представника Держмолодьспорту обрано до складу Бюро Європейського керівного комітету з питань молоді Ради Європи
04.04.2013 | 10:33
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Делегація Держмолодьспорту бере участь у 50-му засіданні Європейського керівного комітету з питань молоді (CDEJ) Ради Європи та 28-му засіданні Спільної ради молоді (CMJ), яке цими днями триває у Будапешті (Угорщина). В ході засідання 3 квітня  відбулися чергові вибори до складу Бюро CDEJ.

Вперше до складу членів Бюро було обрано представника від України – Ігоря Хохича, директора департаменту з питань молоді та комунікацій Державної служби молоді та спорту України. Повноваження члена Бюро CDEJ триватимуть два роки (2013-2014 роки).

У своєму зверненні до членів CDEJ Ігор Хохич наголосив на пріоритетності розвитку співпраці країн, що підписали Європейську культурну конвенцію Ради Європи з країнами Східного партнерства, зокрема щодо посилення участі молоді, розвитку неформальної освіти, сприяння мобільності молоді тощо.

Крім того, під час Спільної ради молоді (CMJ) відбудеться презентація на міжнародному рівні звіту "Молодіжна політика України", складеного командою міжнародних оглядачів Ради Європи в результаті проведення міжнародного огляду молодіжної політики України, який відбувався протягом 2012 року.

Довідково

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КЕРІВНИЙ КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІ РАДИ ЄВРОПИ (CDEJ) об'єднує представників міністерств або органів, відповідальних за молодіжні питання, країн-членів Ради Європи та учасників Європейської культурної конвенції. Європейський керівний комітет з питань молоді Ради Європи (CDEJ) сприяє співпраці між урядами в молодіжному секторі та служить основою для того, щоб порівняти національну молодіжну політику з іншими країнами. Участь представників України у засіданнях Європейського керівного комітету з питань молоді Ради Європи (CDEJ) та Спільної ради з питань молоді (CMJ) сприяє розширенню співробітництва у сфері молодіжної політики між Україною та країнами Ради Європи та використовується для подальшого підвищення міжнародного авторитету України, забезпечення її національних інтересів, інформування європейського співтовариства про хід та результати соціально-економічних реформ в Україні, практичну роботу, що здійснюється Урядом України в інтересах молоді.

 

версія для друку