українська російська англійська
Мінсоцполітики: У 2013 році за сприяння держави буде оздоровлено майже 3 млн. дітей
04.04.2013 | 12:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Цьогоріч за підтримки держави буде оздоровлено майже 3 мільйони дітей шкільного віку.  Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська після завершення парламентських слухань щодо оздоровлення дітей. За її словами, це на 100 тис. дітей більше, ніж минулого року.

«2013 року ми плануємо  забезпечити оздоровленням та відпочинком близько 3 мільйонів дітей шкільного віку, що на 100 тис. більше, ніж минулого року. У відносних цифрах - це понад 68% від загальної кількості дітей шкільного віку. Ми відправимо на відпочинок та оздоровлення усіх без винятку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», - сказала Міністр.

За її словами, Мінсоцполітики постійно працюємо над тим, щоб забезпечити відпочинком та оздоровленням максимальну кількість дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей-інвалідів, дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, та інших дітей, які потребують особливої уваги з боку держави.

Крім того, вона повідомила, що Міністерство розробило Державну цільову соціальну програму оздоровлення і відпочинку дітей та розвитку мережі дитячих оздоровчих закладів на період до 2017 року. Цей документ, за словами Наталії Королевської, дозволить системно та комплексно підійти до вирішення тих проблем, які на сьогодні існують у сфері оздоровлення дітей.   

«Я маю надію, що ця Програма найближчим часом буде затверджена, і ми зможемо розпочати реалізацію комплексних змін, спрямованих на збільшення обсягів і підвищення якості оздоровлення та відпочинку наших дітей. Однак поки ми діємо в тому правовому полі, яке існує на сьогодні», - сказала вона.

Водночас Міністр наголосила на тому, що у питанні відпочинку та оздоровлення дітей відомство розраховує на допомогу і підтримку органів місцевого самоврядування, громадських організацій, благодійних фондів.

 

версія для друку