українська російська англійська
У рамках весняної призовної кампанії розпочалося звільнення у запас строковиків, котрі відслужили встановлені терміни
04.04.2013 | 16:56
Прес-служба Міністерства оборони

4 квітня у військових частинах 8-го армійського корпусу Сухопутних військ розпочалося звільнення у запас військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби.

У 72-й окремій механізованій бригаді, що дислокується в м. Біла Церква, відбулося урочисте звільнення у запас 320 військовослужбовців строкової служби. Під час проведення святкового мітингу командир бригади полковник Андрій Грищенко висловив вдячність військовослужбовцям за зразкову службу в частині, яку він очолює, та відзначив кращих гвардійців грамотами.

Перші 75 строковиків 1-ої окремої танкової бригади, що дислокується у с. Гончарівське на Чернігівщині, також сьогодні повертаються додому. Командир бригади полковник Андрій Грицьков подякував військовослужбовцям за службу і нагородив найкращих з них почесними грамотами. Сержанти та солдати провели урочистий ритуал прощання з Бойовим прапором частини.

Варто зазначити, що не всі строковики поспішають залишити Збройні Сили. 3 військовослужбовці вже виявили бажання залишитись в частині і підписують контракт для подальшого проходження служби.

Загалом цієї весни у військових частинах 8-го армійського корпусу буде звільнено в запас більш ніж 1500 військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби.

У 25-й повітрянодесантній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України пройшло звільнення у запас першої партії військовослужбовців.

За традицією, до першої партії включають найкращих військовослужбовців, які зразково виконали свій конституційний обов’язок. Цієї шани були удостоєні 86 військовослужбовців. Їх проводи пройшли в урочистій обстановці перед особовим складом з’єднання. Десантники попрощалися з Бойовим прапором частини та поклали квіти до пам’ятника загиблим 8-ї роти.

Звертаючись до юнаків, командир бригади полковник Юрій Содоль побажав їм з честю нести звання воїнів-десантників та успіхів у подальшому житті.

Як зазначив заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Ігор Скляров, 27 військовослужбовців вже підписали перші контракти та продовжать служити у з’єднані. Як показує досвід та результати особистих бесід, ще принаймні половина звільнених повернеться до лав з’єднання впродовж року.

Також урочисте звільнення перших партій військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби, у запас розпочалося у з’єднаннях та військових частинах 6-го армійського корпусу Сухопутних військ та військових частинах Повітряних Сил Збройних Сил України, які дислоковані на Дніпропетровщині. Як повідомив начальник відділу особового складу – заступник начальника штабу 6-го армійського корпусу полковник Олександр Киричок, майже 50 військовослужбовців армійського об’єднання попрощалися з Бойовими прапорами військових частин, де проходили строкову військову службу. Право на першочергове виключення зі списків особового складу військових частин армійського об’єднання отримали кращі солдати та сержанти.

«Перед звільненням у запас командири підрозділів проводили зі строковиками бесіди щодо подальшого проходження військової служби за контрактом, та її перспектив для реалізації планів на майбутнє», – розповів полковник Олександр Киричок. Офіцер зазначив, що в рамках призовної кампанії “Весна-2013” з військових частин 6-го армійського корпусу буде звільнено в запас майже дев’ятсот військовослужбовців, які відслужили встановлені терміни строкової служби.

У свою чергу у зенітному ракетному полку повітряного командування “Центр” також відбулися урочистості з нагоди звільнення у запас першої партії – 13-ти військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлений термін.

Під час урочистого шикування командир зенітного ракетного полку полковник Андрій Бережний зазначив, що за час своєї служби ці солдати змужніли та стали справжніми “вартовими неба”, які спроможні будь-якої миті стати на захист Батьківщини.

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, відбулися урочисті проводи в запас більше 70-ти військовослужбовців строкової служби. Командування навчального центру нагородило кращих воїнів грамотами та нагрудним знаком “Гвардієць”, а деяким з них присвоїли військові звання “молодший сержант” та “сержант”. Начальник 169-го навчального центру полковник Ігор Танцюра подякував військовослужбовцям за сумлінну службу та запросив бажаючих залишитись у навчальному центрі на контракт.

 

версія для друку