українська російська англійська
На оздоровлення та відпочинок дітей працівників АПК виділено 7,5 млн. грн.
04.04.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Проведення заходів з оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу перебуває на постійному контролі профільного Міністерства. Так, у 2012 році на реалізацію програми з оздоровлення та відпочинку дітей працівників агропромислового комплексу з держбюджету було виділено 10 мільйонів гривень. Це дало можливість оздоровити 12,8 тисячі дітей працівників АПК і соціальної сфери села. У 2013 році на реалізацію цієї програми державним бюджетом передбачено 7,5 мільйона гривень.

Учора у Верховній Раді відбулися парламентські слухання з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді. Для участі у слуханнях були запрошені представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, молодіжних і дитячих організацій. Мінагрополітики України на слуханнях представив директор департаменту науково-освітнього забезпечення АПВ та розвитку сільських територій Сергій Кадигроб.

Реалізація права дитини на оздоровлення та відпочинок, як зазначали учасники слухань, є одним із вагомих напрямків забезпечення всебічного розвитку дитини, її соціального захисту.

Проте, незважаючи на щорічне проведення в Україні оздоровчих кампаній, існує негативна динаміка щодо зменшення кількості стаціонарних дитячих закладів оздоровлення і, всупереч вимогам законодавства, випадків їхнього перепрофілювання. З 815 закладів, що діяли у 2010 році, на сьогодні залишилося 784. Існуючі дитячі оздоровчі заклади потребують модернізації матеріально-технічного стану та вдосконалення освітньо-виховної роботи.

версія для друку