українська російська англійська
Уряд затвердив Державну цільову програму біобезпеки та біологічного захисту на 2015-2020 роки
05.04.2013 | 09:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні, що пройшло 1 квітня, прийняв постанову «Про затвердження Державної цільової програми біобезпеки та біологічного захисту на 2015-2020 роки».

Проект  цієї  постанови було розроблено Міністерством охорони здоров’я. Метою Державної цільової програми біобезпеки та біологічного захисту на 2015-2020 роки є визначення та послідовна реалізація основних напрямів державної політики, спрямованих на забезпечення належного рівня захисту населення та навколишнього природного середовища від небезпечних біологічних агентів (біозагроз) різного походження, запобігання проявам біотероризму шляхом створення та ефективного функціонування національної системи біологічної безпеки та біологічного захисту.

Виконання програми дасть змогу забезпечити функціонування комплексної національної системи біологічної безпеки та біологічного захисту, яка суттєво знизить можливість виникнення біологічних ризиків. Також її реалізація дозволить відновити землі сільськогосподарського призначення, забезпечити захист здоров’я людини та навколишнього природного середовища від впливу небезпечних біологічних агентів. Втілення програми в життя також дасть змогу регламентувати проведення наукових біологічних досліджень під час створення небезпечних мікроорганізмів, токсинів, біологічно активних речовин, лікарських засобів, генетично модифікованих організмів, провадження біотехнологічної діяльності.

 

версія для друку