українська російська англійська
Удосконалено механізм надання фінансової підтримки підприємствам агропромислового комплексу
05.04.2013 | 09:26
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет міністрів України затвердив постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів з питань використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки розвитку підприємств агропромислового комплексу». Цей документ був прийнятий на засіданні Уряду, що відбулося 1 квітня 2013 року.

Проект цієї постанови розроблено на виконання доручення Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Прийнята постанова має на меті удосконалити механізми надання фінансової підтримки суб’єктам господарювання в частині посилення контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості будівництва чи реконструкції окремих об’єктів.

Проектом постанови пропонується внести зміни до порядків використання бюджетних коштів, що спрямовуються для справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, фінансової підтримки для створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, часткового відшкодування суб’єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, а також для часткового відшкодування вартості нових тепличних комплексів.

 

версія для друку