українська російська англійська
У Запоріжжі відкрито діагностичний центр європейського рівня
05.04.2013 | 10:33
Запорізька ОДА

Діагностичний центр «Глобал Діагностик», який відкрився в Запоріжжі, за оцінками фахівців стане одним з найкращих в Україні.

Його лабораторія обладнана унікальною апаратурою, що дозволить якісно діагностувати широкий спектр захворювань у дуже стислі терміни.  Деякі зразки обладнання лідерів світового лабораторного ринку представлено в Україні вперше. Увесь процес роботи лабораторії автоматизований.

Якщо раніше отримання результату доводилося чекати декілька годин, то завдяки використанню новітніх технологій лабораторія має можливість проводити до 100 тестів на годину. В діагностичному центрі буде проводитися до 600 різновидів аналізів, і в подальшому ця цифра буде лише збільшуватися. Також лабораторія має унікальну службу доставки – цілий парк нових автомобілів, оснащених охолоджуючими установками та спеціальними боксами. Крім того, пацієнт матиме можливість отримати результати аналізу за допомогою унікального пароля через Інтернет, наприклад, електронною поштою.

Як відзначив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко на церемонії відкриття центру, реалізація цього проекту надасть можливість регіону зробити стрімкий прорив у напрямку підвищення якості медичних послуг для жителів Запорізької області.

Також з керівництвом діагностичного центру вже досягнуто домовленості про соціальний аспект роботи лабораторії.

«Люди соціально незахищені, з малим достатком зможуть за квотою міста та області робити аналізи в цій лабораторії безкоштовно», - повідомив голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко.

 

 

версія для друку