українська російська англійська
Міністр молоді та спорту провів відео-конференцію з представниками Дніпропетровщини, Львівщини, Одещини та Харківщини
05.04.2013 | 10:55
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

У Будинку Уряду відбулася відео-конференція з представниками Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Харківської областей щодо основних напрямів державної політики у сфері фізичної культури та спорту у контексті реалізації соціально-економічних реформ.

Участь в заході взяли Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, директор Департаменту фізичного виховання та масового спорту Ніна Уманець, директор Департаменту спорту вищих досягнень Олександр Артем'єв, начальник відділу роботи з молодіжними та дитячими громадськими організаціями Анатолій Білий, начальник фінансово-економічного управління Руслан Мироненко, начальник юридичного відділу Олександр Йовжий.

Учасники засідання обговорили актуальні питання державної політики у сфері фізичної культури і спорту, зокрема фінансування галузі фізичної культури і спорту, будівництво та реконструкція спортивних об'єктів, врегулювання діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл, організація національного турніру шкільних баскетбольних команд тощо.

Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін зазначив, що для збереження та зміцнення здоров'я людей, удосконалення системи підготовки спортсменів високого класу, розвитку дитячо-юнацького і резервного спорту, розбудови спортивної інфраструктури потрібен комплексний підхід.

"Нами розроблена Загальнодержавна соціальна програма розвитку фізичної культури та спорту на 2013 -2017 роки, яка має на меті всі ті життєво важливі зміни у сфері фізичної культури та спорту, що значно покращать стан справ в українському спорті. Адже мова не лише про будівництво нових об'єктів, розвиток ДЮСШ. Насамперед йдеться про зміну ставлення до питання фізичного здоров'я як питання державного значення", – зазначив Равіль Сафіуллін.

Директор Департаменту фізичного виховання та масового спорту Ніна Уманець, відповідаючи на запитання львів'ян щодо недоліків формульного розрахунку фінансування галузі фізичної культури і спорту, розповіла, що сьогодні при розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів на фізичну культуру і спорту, які передаються з державного бюджету місцевим бюджетам, Міністерством фінансів застосовується методика обрахування обсягу трансфертів, виходячи із чисельності населення адміністративно-територіальної одиниці.

"Ми вважаємо, що при річних розрахунках на утримання спортивної школи перш за все потрібно враховувати наявну матеріально-технічну базу, кількість вихованців, що навчаються в школі, тренерсько-викладацький потенціал, професійну та кваліфікаційну підготовку тренерів, рівень спортивної підготовленості вихованців школи тощо", - зазначила Ніна Уманець.

Директор Департаменту фізичного виховання та масового спорту зауважила, що за таких умов розподіл бюджетних коштів буде більш раціональним та ефективним.

Равіль Сафіуллін нагадав, що зазначені пропозиції були висловлені 31 жовтня минулого року на засіданні Кабінету Міністрів України під час заслуховування інформації про стан та подальший розвиток дитячо-юнацького і резервного спорту в країні.

"Уряд підтримав таку ініціативу, і дав нам доручення спільно з Міністерством фінансів до 1 липня поточного року внести відповідні пропозиції", – наголосив Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

 

 

версія для друку