українська російська англійська
Знято обмеження руху транспорту дорогою місцевого значення О-07-12-07 Ужгород-Демечі
05.04.2013 | 11:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на ранок 5 квітня на автомобільних дорогах загального користування працюють 824 одиниці техніки та 1294 дорожники. Проїзд дорогами загального користування забезпечено.

Наразі тривають роботи з укріплення земполотна у місці розмиву з подальшим плануванням та ущільненням на дорозі місцевого значення О250404 Варва-Хукалівка-Поділ на ділянці розташування труби км 9+568. Відновити рух дорожники планують до 7 квітня – виконання робіт стримується через постійне підтоплення талими водами насипу земляного полотна.Транспортне сполучення на період проведення робіт здійснюється в об’їзд від смт. Варва до с. Озеряни маршрутом автодоріг загального користування з твердим покриттям с. Озеряни – с. Хукалівка – с. Савинці – с. Горобіївка – с. Гнатівка – с. Дігтярі – смт. Варва (та зворотно).

Виконуються роботи з прибирання ґрунту з проїзної частини дороги місцевого значення С-090207 ГриняваГолошина на Івано-Франківщині, де учора активізувались зсувні процеси земляних мас. Три локальні зсуви відбулися на трьох ділянках дороги: км 1+100,  км 2+220, км 4+350, внаслідок яких ускладнено проїзд (транспортні засоби об’їжджають вказані ділянки дороги по узбіччю) до с. Голошина та Прикордонної застави № 4.

У Закарпатській області знято обмеження руху транспорту дорогою місцевого значення О-07-12-07 Ужгород-Демечі,км 18+000 між с. Геєвці та с. Тисянка – рівень води у р. Латориця через дорогу знизився – проїзд транспортних засобів забезпечено.

Через розмиту дорогу учора порушено доставку пошти до трьох населених пунктів Менського району Чернігівської області. Доставка пошти планується після спаду води.

Бузько-Дніпровсько-Лиманським та Херсонським морським каналами з 23 год. 05 хв. 4 квітня рух суден не здійснюється через несприятливі метеорологічні умови – туман, видимість близько 1км. Керч-Єнікальський канал та канал гирло «Бистре» працюють у звичному режимі.

Затримок поїздів через погодні умови немає.

Аеропорти працюють у штатному режимі.

 

версія для друку