українська російська англійська
Понад 20 тис. обдарованих дітей та молоді візьмуть участь у Міжнародному фестивалі "Дружба-2013" на Чернігівщині
05.04.2013 | 11:40
Чернігівська ОДА

Тематикою цьогорічного Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013» визначено «Рік дитячої творчості» та «1025-річчя хрещення Київської Русі», отже всі заходи, які проводитимуться, будуть присвячені цим напрямкам. Фестиваль цього року приймає Україна.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у цьогорічному фестивалі, який пройде в кінці червня в с. Сеньківка Городнянського району Чернігівської області, візьмуть участь понад 20 тисяч обдарованих дітей та молоді. 

Фестиваль розпочнеться з роботи  міжнародного молодіжного табору 26 червня, де молодь трьох країн Росії, Білорусі та України матиме змогу неформально поспілкуватися, обмінятися досвідом роботи молодіжних організацій і просто відпочити.

Як і в попередні роки, передбачається проведення культурно-мистецьких заходів, розміщення виставок, присвячених дитячій творчості, ювілею хрещення Київської Русі,  розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій підприємств області, творів народних майстрів тощо.

 

 

версія для друку