українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Миколи Азарова з нагоди Дня працівників ракетно-космічної галузі
12.04.2013 | 09:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шановні друзі!

 

Вітаю Вас із професійним святом !

Ракетно-космічна галузь України продовжує традиції, започатковані її славетними фундаторами. У космічній промисловості працює інтелектуальна і науково-технічна еліта країни.

За роки незалежності підприємствами ракетно-космічної галузі України за участю підприємств Російської Федерації, США та країн – членів Європейського Союзу створено нові космічні ракетні комплекси: “Морський старт”, “Дніпро”, “Наземний Старт”, “Антарес”. Реалізується українсько-бразильський проект створення космічного ракетного комплексу “Циклон-4”.

Нинішнє покоління українських ракетобудівників вишукує і запроваджує нові форми співпраці з провідними аерокосмічними корпораціями світу, що дає змогу залучати значні іноземні інвестиції. Ведеться робота з послідовного виконання програм інноваційного розвитку галузі, застосування космічних технологій у виробництві конкурентоспроможної продукції, створення вітчизняного фонду високих технологій, що стане стартовим майданчиком для нових звершень.

Від імені Уряду прийміть щиру вдячність за Вашу нелегку працю. Бажаю Вам і Вашим родинам щастя, добра і здоров’я, успіхів на благо нашої Вітчизни.

 

Прем’єр-міністр України                                             Микола АЗАРОВ

 

версія для друку