українська російська англійська
У Львові розпочалася XI літня універсіада України з вільної та греко-римської боротьби
05.04.2013 | 14:27
Прес-служба Міністерства освіти і науки

На Львівщині стартувала XI літня універсіада України з вільної та греко-римської боротьби. Сьогодні, у день заїзду спортсменів, уже розпочала роботу мандатна комісія з вільної боротьби (чоловіки та жінки). Пізніше відбудеться нарада суддів та представників, обов’язковий медичний контроль учасників та їх зважування.

Змагання з боротьби є одними з найбільш популярних серед студентської молоді. Зокрема, у Львові у змаганнях з боротьби в межах Універсіади візьмуть участь близько 400 спортсменів та 69 тренерів, які представлятимуть 25 регіонів України. Серед учасників Універсіади у Львові – переможці та призери чемпіонатів Світу та Європи: 24 майстрів спорту України міжнародного класу, 74 – майстри спорту України, 95 кандидатів у майстри спорту.

З нагоди початку змагань вітальну адресу учасникам змагань надіслало Міністерство освіти і науки. “У запеклій, але справедливій боротьбі ви здобули своє право представляти рідний регіон нашої країни на загальнодержавному рівні. Глибоко переконаний, що ваші досягнення – це результат тривалої, наполегливої праці, постійного самовдосконалення та невпинного бажання перемагати. Під час цих змагань тисячі ваших колег вболіватимуть за кожного учасника Універсіади і сподіватимуться на найкращі результати, а досягнуті вами успіхи будуть стимулом у вихованні нової плеяди талановитих спортсменів,” – йдеться у вітальному листі Першого заступника Міністра освіти і науки України Євгена Суліми учасникам, гостям та організаторам Універсіади.

Урочисте відкриття XI літньої універсіади України з вільної та греко-римської боротьби відбудеться  6 квітня 2013 року о 13.00 у місці їх проведення – на велотреку навчально-спортивної бази Міністерства оборони України (м. Львів, вул. Клепарівська, 39а).

До участі у відкритті запрошені голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук, начальник Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Анатолій Ігнатович, ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа, голова Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”, перший віце-президент Львівської обласної федерації з вільної боротьби Віктор Первачук, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради Володимир Шнайдер, головний суддя змагань (суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури України) Олег Сазонов.

Нагадаємо, що змагання на Львівщині проводяться згідно з Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2013 рік, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 27.02.2013 №216. Організатор змагань в області – Львівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

версія для друку