українська російська англійська
Віце-прем'єр-міністр Костянтин Грищенко провів у Харкові зустріч зі студентами та викладачами
05.04.2013 | 14:50
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

У рамках робочої поїздки до Харкова 5 квітня Віце-прем’єр-міністр України провів зустріч зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації.

Зустріч пройшла у вільному форматі у Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна. Студенти могли поставити Віце-прем’єру будь-які питання.

У ході зустрічі К.Грищенко назвав Харків одним з найкращих майданчиків для отримання освіти та підкреслив, що одне з головних завдань процесу освіті – сильна мотивація студентів та їх бажання розширювати свій світогляд.

«Сьогодні дуже важливо, щоб отримані знання відповідали вимогам сучасного суспільства. Необхідно володіти іноземними мовами, починати працювати за спеціальністю, ще здобуваючи освіту у вузі», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Після зустрічі зі студентами К.Грищенко відвідав Науково-технологічний комплекс «Інститут монокристалів» Національної академії наук. Віце-прем’єр ознайомився з досягненнями закладу та високо оцінив внесок інституту в розвиток наукового потенціалу країни.

Окрім того, в рамках робочого візиту до Харківської області К.Грищенко відвідав «Дитячий лікувально-оздоровчий центр «Сонячний», де оглянув житлові корпуси центру, медичний корпус, їдальню, ігрові та спортивні майданчики, а також приміщення секцій. З поміж іншого, Віце-прем’єр ознайомився з планами реконструкції дитячого табору «Аіст» та планами будівництва у Харківській області нових спортивних об’єктів.

Також К.Грищенко ознайомився з роботою «Харківського санаторного учбово-виховного комплексу №1», в якому живуть та отримують лікування діти із захворюваннями ендокринної системи.

 

версія для друку