українська російська англійська
Геннадій Темник у Москві провів зустріч з Міністром регіонального розвитку РФ Ігорем Слюняєвим
05.04.2013 | 16:10
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник у Москві провів зустріч з Міністром регіонального розвитку Російської Федерації Ігорем Слюняєвим. Сторони обговорили перспективи співпраці відомств двох держав та плани щодо співробітництва в рамках діяльності Підкомісії з питань міжрегіонального і прикордонного співробітництва Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії, яка є сполучною ланкою між регіонами і центральною владою в питаннях міжрегіонального співробітництва наших країн.

Геннадій Темник відзначив стабільність в українсько-російських відносинах у сфері міжрегіонального співробітництва, наголосивши, що на сьогодні між нашими країнами укладена найбільш повна нормативно-правова база міжрегіонального та прикордонного співробітництва. У той же час, за словами Міністра, зазначені напрямки вимагають подальшого розвитку.

Очільник Мінрегіону України висловив переконання, що створення в рамках діяльності Підкомісії двох робочих груп - з просторового планування і питань житлово-комунального господарства (за рішенням 3-го засідання Підкомісії) стане новим етапом для ефективного і результативного співробітництва наших країн.

Крім того, під час зустрічі, Геннадій Темник виділив напрямки міжрегіонального співробітництва двох країн, на які слід звернути особливу  увагу. Зокрема, за словами Міністра, міжрегіональне співробітництво активно просуває розвиток міждержавних торговельно-економічних зв'язків, тому необхідно перейти від декларативних дій до планувальних.

Геннадій Темник наголосив також на необхідності продовження роботи з розробки спільного проекту містобудівного розвитку транскордонного регіону Україна-Росія. За його словами, це необхідно для проведення аналізу наявних взаємозв'язків і потенційних напрямків транскордонного співробітництва вздовж державного кордону між нашими країнами, визначення основних проблемних вузлів у розвитку регіонів, розробки пропозицій щодо розвитку території виявлених проблемних вузлів.

За пропозицією Української сторони, на зустрічі міністрів домовлено провести наприкінці квітня цього року четверте засідання Підкомісії з питань міжрегіонального і прикордонного співробітництва Комітету з питань економічного співробітництва Українсько-Російської міждержавної комісії.

Також Геннадій Темник запросив російського колегу Ігоря Слюняєва відвідати

версія для друку