українська російська англійська
Відбулось засідання українсько-російської підкомісії зі співпраці у сфері ядерної енергетики та атомної промисловості
05.04.2013 | 16:47
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

5 квітня у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України відбулись українсько-російські консультації з питань співпраці у сфері ядерної енергетики та атомної промисловості за участю представників Міненерговугілля та «Росатом». З Української сторони у переговорах взяли участь директор Департаменту організаційного забезпечення діяльності Міністра Щукін О.М., директор Департаменту стратегічної політики, інвестицій та ядерно-енергетичного комплексу Міненерговугілля, заступник керівника української частини Підкомісії Константінов М.І. ті інші фахівці Міненерговугілля. Російську сторону представляли заступник генерального директора Блоку з розвитку та міжнародного бізнесу корпорації «Росатом» Комаров К.Б, фахівці корпорації «Росатом», а також Генеральний представник «Росатом» на території України та Республіки Білорусь Мертен О.О.

Під час зустрічі Сторони обговорили хід реалізації проекту з інтеграції атомних енергопромислових комплексів Росії та України, питання реалізації проекту зі спорудження енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС, а також забезпечення українських АЕС ядерним паливом.

Наприкінці зустрічі Сторони підтвердили готовність вести активну діяльність у сфері ядерної енергетики та атомної промисловості, впроваджувати нові спільні енергетичні проекти.

версія для друку