українська російська англійська
У Тернополі пройде фестиваль української книги "Джура-фест"
07.04.2013 | 11:03
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

25-27 квітня у Тернополі відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2013». Організатори заходу – Тернопільська міська рада та видавництво «Джура». Фестиваль проходить за підтримки Держкомтелерадіо України.

Його метою є привернення уваги суспільства до української книги та друкованого слова, а також зацікавлення читачів новою якісною вітчизняною продукцією.

Три дні поспіль у самому центрі міста - Українському домі «Перемога» - на відвідувачів форуму чекатиме справжнє книжкове дійство. Програмою фестивалю передбачено понад 60 цікавих зустрічей з провідними українськими письменниками, а також різноманітні презентації книжкових новинок, автограф-сесії і майстер-класи.

«Родзинкою» книжкового свята стане вже традиційний вечір співаного слова. Цьогоріч представники авторської пісні запропонують цікаву концертну програму, відвідати який матиме змогу кожен бажаючий - вхід на вечір буде безкоштовним.

Як переконують організатори фестивалю, на його проведення чекають не лише видавці та читацька аудиторія, а й багато жителів Тернополя. Міські бібліотеки, школи і виші вже висловили свою готовність прийняти у себе авторів і представників видавництв.

версія для друку