українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Існує необхідна координація роботи на випадок паводка
05.04.2013 | 18:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Необхідна координація роботи між Урядом, Оперативним штабом, профільними відомствами, місцевими органами влади щодо можливого паводка існує. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці у Фейсбуці.

Глава Уряду повідомив, що сьогодні побував з робочою поїздкою в Житомирській області, щоб «своїми очима побачити, яка реальна ситуація в населених пунктах, на наших річках, на полях, пов'язана з таненням снігу». Крім того, Прем'єр-міністр під час поїздки провів нараду з керівниками Житомирської та Рівненської областей з питань, пов'язаних, перш за все, з безпекою наших громадян у зв'язку з паводком, а також організації весняно-польових робіт.

«Нарада підтвердила, що відповідальні керівники володіють ситуацією, мають необхідні ресурси, моніторять постійно ситуацію і готові використовувати всі необхідні ресурси для запобігання та ліквідації, якщо необхідно, наслідків паводків. Існує необхідна координація роботи між Урядом, штабом, місцевими органами влади та підрозділами міністерств і відомств, у тому числі ДСНС, Міноборони та іншими», - сказав Микола Азаров.

 

версія для друку