українська російська англійська
Мінсоцполітики затвердило План роботи на 3-річну перспективу
05.04.2013 | 18:32
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Мінсоцполітики затвердило 3-річний план діяльності - до кінця 2015 року. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська на брифінгу для ЗМІ за результатами Колегії Міністерства. Затверджений план - докладна дорожня карта роботи Мінсоцполітики та всіх установ соціального захисту до кінця 2015 року.

«Сьогодні Колегія Міністерства соціальної політики затвердила план діяльності до кінця 2015 року. Це - докладна дорожня карта роботи Міністерства та, відповідно, всіх установ соціального захисту на цей період. Раніше Міністерство затверджувало план роботи тільки на рік», - зазначила Наталія Королевська.

За її словами, у своїй роботі Міністерство повинно орієнтуватися не тільки на день вперед. «Наше завдання - бачити далі й розробляти соціальну політику на більш далеку перспективу, де кожен українець побачить своє майбутнє на 3, 5, 10 років уперед», - сказала Міністр.

План, за її твердженням, відповідає принципу: мислити глобально, діяти - локально. «Ми поставили перед собою глобальні цілі. При цьому визначені конкретні кроки по їх досягненню. Ми чітко визначили місію Міністерства: формування та реалізація державної політики задля облаштування соціально справедливого суспільства та розвитку України як соціальної держави», - підкреслила вона.

Як повідомила Наталія Королевська, напередодні колегії всі пропозиції були обговорені з провідними експертами та вченими. Висловлені ними зауваження будуть враховані в процесі реалізації плану. «Раніше при Мінсоцполітики було створено Науково-експертну раду, до якої увійшли провідні вчені та експерти, представники наших партнерів та міжнародних організацій. Завдання ради - напрацювати проект Концепції соціального розвитку України на 2013-2023 роки. Сьогодні ми почали працювати в перспективі 3-х років», - поінформувала вона.

Реалізація Плану роботи Міністерства буде перебувати під пильною увагою громадськості. «Про це ми вчора домовилися з представниками Народної колегії, яка здійснює моніторинг за ситуацією в соціальній сфері. Ми працюємо не просто так, а для конкретних людей. І про результати нашої роботи повинні сказати люди, а не дані статистики. І якщо я буду отримувати сигнали про те, що в роботі хтось із наших структур керується іншими принципами, кадрові висновки не змусять себе чекати», - резюмувала Наталія Королевська.

Нагадаємо, вчора під час Народної колегії Міністр соціальної політики Наталія Королевська відзвітувала перед представниками громадських організацій про перші 100 днів роботи. Вона повідомила, що за цей час був проведений повний аудит ситуації у соціальній сфері та визначено пріоритетні напрямки роботи. Міністр також відзначила, що під її керівництвом  відомство підготувало майже 100 проектів рішень, 30 з яких уже прийняті на засіданні Кабінету Міністрів.

 

версія для друку