українська російська англійська
Ярмарок професій у Києві відвідали майже 6 тисяч старшокласників
05.04.2013 | 18:55
Прес-служба Міністерства освіти і науки

У Київському міському палаці дітей та юнацтва  столичні заклади професійно-технічної освіти провели традиційний Ярмарок професій для учнів-випускників 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва.

На урочистому відкритті гостей, учнів та учасників Ярмарку вітали В’ячеслав Супрун, директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки та Вікторія Челомбітько, перший заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Серед гостей були присутні начальники районних управлінь у м. Києві, державних адміністрацій, представники промислових підприємств-замовників робітничих кадрів та соціальні партнери.

Для ознайомлення випускників шкіл із можливостями кожної професії майбутні робітники показали майстер-класи, провели тренінги, виставки готової продукції. Учні закладів профтехосвіти демонстрували свої уміння і розповіли про переваги професійно-технічної освіти.

Оксана Добровольська, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, високо оцінила роботу закладів професійно-технічної освіти та подякувала учасникам заходу за плідну співпрацю з педагогічними працівниками загальноосвітніх закладів, учнями та їхніми батьками.

Майстер-класи демонструвалися спільно з фірмами-партнерами із використанням новітніх технологій: «Хенкель-Баутехнік (Україна)»; «Knayf (Україна)»; «Bosch (Україна)»; Київським вищим професійним поліграфічним училищем з Поліграфічним комбінатом «Україна».

Учнівська молодь спостерігала цікаві моменти життя закладів столичної профтехосвіти, брала активну участь у майстер-класах та дискусіях.

Ярмарок відвідали близько шести тисяч старшокласників навчальних закладів м. Києва.

 

 

версія для друку