українська російська англійська
Буковина входить у п'ятірку регіонів України, де відзначається найвищий рівень народжуваності
08.04.2013 | 12:40
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Як повідомляє департамент охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, під час розширеного засідання колегії Міністерства охорони здоров'я України, на якому підбито підсумки діяльності відомства у 2012 році та намічено перспективи розвитку сфери охорони здоров`я, заступник міністра Олександр Толстанов, зокрема, зазначив, що Чернівецька область входить у п'ятірку лідерів, де відзначається максимальний рівень народжуваності. Так, на Буковині цей показник становить  12,8 на 1000 жителів. Вища народжуваність, за даними Міністерства, у Рівненській, Закарпатській, і Волинській областях, а найнижчі показники зареєстровані на Донеччині, Сумщині, Луганщині і Чернігівщині.

У 2012 році в Україні народилось на 18 тисяч дітей більше, ніж у 2011 році, коефіцієнт народжуваності зріс з 11,0 до 11,4 на 1000 жителів, повідомив заступник Міністра.

Він також наголосив, що в рамках національного проекту "Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства" триває реформування системи охорони здоров'я матерів і дітей шляхом створення мережі перинатальних центрів, і у 2013 році будуть відкриті такі центри, серед інших, і  у Чернівецькій області.

 

версія для друку