українська російська англійська
У І кварталі Укртрансінспекція видала понад 2 тис. ліцензій на перевезення автотранспортом
08.04.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

За три місяці 2013 року Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті провела 726 перевірок за дотримання ліцензіатами Ліцензійних умов провадження господарської діяльності, за порушення яких анульовано 306 ліцензій суб’єктам господарювання на здійснення автомобільних перевезень.

З початку року Укртрансінспекцією видано 2 083 ліцензії на надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Також видано одну ліцензію та переоформлено 4 ліцензії на перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом.

Загалом на ринку перевезень станом на 1 квітня діє 53 033 ліцензіатів, які мають право на надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та багажу автомобільним транспортом та які у своїй діяльності використовують 149 579 ліцензованих транспортних засобів.

Крім того, станом на 1 квітня діє 111 суб’єктів господарювання, які мають право на провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу залізничним транспортом (ліцензіатів).

 

 

 

версія для друку