українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд зробить все для того, щоб Дитяче Євробачення-2013 було проведене на найвищому рівні
08.04.2013 | 15:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров провів робочу зустріч щодо організації 11-го міжнародного телевізійного пісенного дитячого конкурсу «Євробачення-2013» в Україні.

У зустрічі взяли участь виконавчий директор міжнародного телевізійного дитячого конкурсу «Євробачення» Владислав Яковлєв, Міністр культури України Леонід Новохатько, Голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович, представники Національної телекомпанії.

Микола Азаров нагадав, що у поточному році – з 25 по 30 листопада - Україна приймає у себе Дитячий пісенний конкурс «Євробаченя-2013».

Глава Уряду нагадав що за ініціативою Президента України Віктора Януковича 2013 рік в нашій країні оголошений Роком дитячої творчості, і дитяче «Євробачення» стане помітною подією цього року. Передбачається, що впродовж усього року в усіх містах країни проводитимуться масштабні культурні, мистецькі, освітні заходи для дітей, а держава здійснить додаткові заходи для створення умов для творчого інтелектуального, духовного і фізичного розвитку молодого покоління, підтримки талановитих і обдарованих дітей.

У цьому контексті, наголосив Глава Уряду, проведення в Україні масштабного європейського телевізійного конкурсу буде гарним поштовхом до розвитку талантів. «Рішення про проведення Дитячого Євробачення в Україні мало позитивний резонанс як в Україні, так і за її межами», - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Україна уже має досвід проведення таких масштабних і знакових заходів у Києві. Так, у 2005 році українська столиця уже приймала пісенний конкурс Євробаченя, а у 2009 р. у нашій країні відбулося Дитяче Євробачення. Крім того, Україна з гідністю впоралася з проведенням Євро-2012.

«Цей конкурс може стати для нас яскравою подією. Тому Уряд прийме всі необхідні рішення, у держбюджеті для цього передбачені необхідні кошти», - наголосив Микола Азаров. При цьому він повідомив, що найближчим часом Кабінет Міністрів України планує прийняти постанову про підготовку та проведення дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2013», відповідно до якої буде створено оргкомітет та затверджено план заходів з підготовки та проведення цього конкурсу.

«До листопада не так уже й багато часу залишилося, тому ми повинні щоденно робити все необхідне, щоб це дійсно було яскраве свято, - сказав Глава Уряду. – Можу Вас запевнити, Уряд підтримає ці заходи і зробить все для того, щоб це свято було незабутнім».

У свою чергу директор міжнародного телевізійного дитячого конкурсу «Євробачення», представник Європейської мовної спілки Владислав Яковлєв подякував Прем’єр-міністру за зустріч та увагу до міжнародного телевізійного пісенного дитячого конкурсу. «Я від імені Європейської мовної спілки хочу подякувати Україні за те, що вона прийматиме Дитяче «Євробачення-2013» у себе у Києві. Ви уже не вперше приймаєте Євробачення – все відбувалося якнайкраще. Тому ми задоволені, що саме Україна виступатиме приймаючою стороною поточного року», - наголосив Владислав Яковлєв.

 

версія для друку