українська російська англійська
Держфінінспекція в м. Києві за три місяці 2013 року забезпечила відшкодування втрат на 17 млн. грн.
08.04.2013 | 17:30
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в м. Києві протягом січня – березня 2013 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 17 млн. грн.

Так, завдяки діям фінінспекторів відшкодовано втрати, виявлені під час ревізії Київського національного університету технологій та дизайну, на суму 383 тис. грн., які навчальний заклад витратив на транспортне забезпечення сторонньої юридичної особи.

Також вдалося усунути порушення на загальну суму більш як 300 тис. грн., виявлені під час ревізій Київського технікуму менеджменту транспортного будування та Київського вищого професійного училища деревообробки, посадові особи яких за рахунок коштів навчальних закладів сплатили за комунальні послуги, спожиті мешканцями гуртожитків.

Ще до завершення ревізії Державного закладу "Дорожня клінічна лікарня №1 станції Київ ДТГО "Південно-Західна залізниця" забезпечено надходження від страхових компаній коштів на суму 160 тис. грн., які останні не відшкодували лікарні за медичні послуги, надані застрахованим особам на платній основі.

Окрім того, упродовж січня – березня 2013 року за матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 20 досудових розслідувань.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни до об’єктів контролю застосовано 12 фінансових санкцій, до адміністративної відповідальності притягнуто 73 посадових осіб, 62 – до дисциплінарної та матеріальної.

 

версія для друку