українська російська англійська
МОЗ України здійснено більше третини запланованих конкурсних закупівель
08.04.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Станом на 8.04.2013 р. здійснено розкриттів пропозицій учасників торгів на 1 711,6 млн. грн., що складає 81,7 % від річного плану закупівель.

У той же час очікувана сума торгів до розкриття складала 1 759,8 млн. грн. Розкриття пропозицій не відбулося через відсутність пропозицій учасників торгів загалом на 48,5 млн. грн. (2,4%). Всього не відбулося торгів (через відміну, відхилення) на 247,2 млн. грн. - ці торги оперативно оголошені до закупівлі повторно.

МОЗ України здійснило перші суттєві закупівлі. Станом на сьогодні акцептовано найбільш вигідних пропозицій учасників торгів майже на 694 млн. грн., що становить 34% від річного плану фінансування закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення у 2013 році.

Передусім забезпечуються хворі діти. Зокрема, здійснено закупівель медикаментів для дітей, хворих на хворобу Гоше на 15,3 млн. грн., продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію на 2,5 млн. грн., реактивів для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотеріоз на 8,4 млн. грн., тест-систем для скринінгу новонароджених на адреногенітальний синдром на 5,9 млн. грн., тест-систем для проведення скринінгу новонароджених на муковісцидоз на 5,6 млн. грн., медикаментів для дітей з первинним (вродженим) імунодефіцитом на 0,85 млн. грн., медикаментів для дітей, хворих на гемофілію на 24,1 млн. грн., медикаментів для дітей, хворих на хронічний вірусний гепатит на 5,2 млн. грн., медикаментів для дітей, хворих на розлади психіки та поведінки із спектру аутизму на 10 млн. грн.

Не залишаються поза увагою і онкохворі діти. Так, закуплено лікарські засоби і вироби медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання на 192,4 млн. гривень.

Разом з тим, здійснено закупівель лікарських засобів для закладів охорони здоров'я для забезпечення лікуванням хворих із серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями на 46,5 млн. грн., ендопротезів і наборів інструментів для імплантації на 1,2 млн. грн., медикаментів для лікування хворих на розсіяний склероз на 58 млн. грн., антиретровірусних препаратів для антиретровірусної терапії дорослих, підлітків і дітей на 188,1 млн. гривень.

Економія бюджетних коштів відповідно до акцептованих пропозицій учасників торгів складає 47,2 млн. грн., або 2,3% від річного плану фінансування.

 

версія для друку