українська російська англійська
Оголошено Національний конкурс впровадження проектів у сфері електронного урядування
08.04.2013 | 17:44
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Коаліція організацій оголошує Національний конкурс впровадження проектів в сфері електронного урядування. До складу Коаліції увійшли: від державного рівня – Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України, Національний центр електронного урядування; від органів місцевого самоврядування – Асоціація «Міста електронного врядування України», Асоціація міст України; від інститутів громадянського суспільства – ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця), ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (м. Миколаїв), ГО «Агентство розвитку приватної ініціативи» (м. Івано-Франківськ).

Мета конкурсу – виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з впровадження інформаційних технологій на регіональних рівнях (село, селище, місто, район, область), спрямованих на підвищення ефективності управління територіальної громадою, розширення електронних сервісів для населення та підприємців, розвитку електронної демократії.

Конкурс проводиться за трьома основними напрямами: електронні інструменти управління територіальною громадою, електронні сервіси для громадян та електронна демократія. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 31 травня 2013 року включно. Переможців конкурсу буде нагороджено під час Міжнародного конгресу «Інформаційне суспільство в Україні», який відбудеться у жовтні 2013 року. Детальну інформацію про умови конкурсу розміщено на сайтах коаліції організацій – організаторів національного конкурсу.

Додатково ви можете завантажити:

·          умови конкурсу;

·          реєстраційна форма для участі;

·          структура кейсу (опис практики).

Довідково: описані практики впровадження електронного урядування буде включено до депозитарію кращих практик на порталі управління знаннями «Ми розвиваємо електронне урядування», який розробляється на виконання Плану заходів міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Національний конкурс проводиться в рамках реалізації проекту «Створення депозитарію кращих практик електронного врядування на регіональному рівні України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під головуванням Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України утворено Міжнародну раду представників міжнародних організацій та інституцій, що працюють в Україні та підтримали впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». До складу ради увійшли: Представництво Програми Розвитку ООН в Україні, Представництво Світового Банку в Україні, Програма сприяння Парламенту в Україні, ОБСЄ, Міжнародний фонд «Відродження», Національний демократичний інститут, Програма «Бібліоміст» Ради міжнародних та наукових обмінів – IREX, Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Локальні інвестиції та національна конкурентоспроможність», компанія «Майкрософт Україна».

 

 

Документи:
Умови конкурсу
Реєстраційна форма для участі
Структура кейсу (опис практики)
версія для друку