українська російська англійська
На Рівненщині збільшуються обсяги прямих іноземних інвестицій
09.04.2013 | 09:23
РІВНЕНСЬКА ОДА

Рівненщина – інвестиційно приваблива область. У рейтингу інвестиційної привабливості регіонів посіла 8 сходинку. Такий висновок зробили незалежні професійні експерти.

За словами директора регіонального центру з інвестицій та розвитку Олександра Осовця, при оцінюванні фахівці аналізували інвестиційний клімат Рівненщини, потенціал та ризики, а також перешкоди та перспективи розвитку підприємств у регіоні.

Свідченням інвестиційної привабливості Рівненщини є збільшення обсягів прямих іноземних інвестицій. Так, торік цей показник зріс на 6 відсотків у порівнянні з 2011 роком. Загалом в економіку області надійшло з-за кордону майже 300 мільйонів доларів США, зауважив голова облдержадміністрації Василь Берташ. За його словами, влада й далі працюватиме над покращенням бізнес-клімату. Адже від цього залежить добробут краян – створення нових робочих місць, наповнення місцевих бюджетів і виконання соціальних програм.

Подальшому підвищенню інвестиційної привабливості регіону сприятиме також «Інвестиційний атлас України». У цьому виданні упорядники презентували потенціал Рівненщини. Зокрема, в Атласі потенційні капіталовкладники можуть дізнатися про промислові потужності області, діючі інвестпроекти, характеристики ринку праці та іншу важливу інформацію.

 

версія для друку