українська російська англійська
В Одесі відбулася реконструкція подій визволення міста під час Великої Вітчизняної війни
09.04.2013 | 09:36
Одеська ОДА

В Одесі на меморіалі 411 батареї пройшов Міжнародний військово-патріотичний фестиваль «Наша Одеса» у рамках якого відбулась унікальна реконструкція подій бойових дій Великої Вітчизняної війни. У заході взяли участь понад 200 реконструкторів, як із України, так і з інших держав - Російської федерації та Румунії. Епізодом для цьогорічної реконструкції став знаменний 1944 рік, коли німецько-фашистські загарбники відступали з територій нашої Батьківщини. Для максимальної реалістичності відтворення подій використовувались звукові та візуальні спецефекти. А для зручності відвідувачів патріотичного свята було організовано транспорт для під’їзду до 411 батареї. По завершенню заходу відбувся святковий феєрверк.

Подивитись на унікальну подію зібрались тисячі одеситів, бажаючих вшанувати таким чином пам'ять воїнів, які захищали наш край від німецько-фашистських загарбників.

Учасники Міжнародного військово-історичного фестивалю провели бойове шикування реконструкторів бойових дій Великої Вітчизняної війни біля пам'ятника Дюку де Рішельє та пройшли маршем до Стіни Героїв Радянського Союзу.

У Стіни Героїв Радянського Союзу учасники параду реконструкторів вшанували пам'ять загиблих героїв Великої Вітчизняної війни підняттям червоного прапору та збройовим залпом. Була також зроблена традиційна щорічна фотографія подібна до такої ж зробленої в 40-их роках.

 

версія для друку