українська російська англійська
На Вінниччині стартувала Всеукраїнська акція "Серце до серця"
09.04.2013 | 09:57
Вінницька ОДА

На Вінниччині з 7 по 28 квітня 2013 року триває VIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» - «Почуй світ!». Метою цьогорічної акції є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України та закупівлі слухових апаратів для допомоги дітям з вадами слуху.

Як зазначила заступник голови Вінницької облдержадміністрації Любов Спірідонова, в області нараховується майже 1000 дітей з вадами слуху, а 206 дітей вже чекають на слухові апарати. Проведення даної благодійної акції є доцільним та необхідним кроком у допомозі маленьким вінничанам. 

У рамках проведення акції «Серце до серця» - «Почуй світ!» на вулицях сіл, селищ, містечок Вінниччини працюють волонтери. Кожен волонтер має скриньку з номером, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та бедж-ідентифікатор. Індивідуальний номер ідентифікатора має співпадати з номером на скриньці, до якої від перехожих збирає гроші волонтер. Волонтери мають також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки. 

Під час фіналу акції, який відбудеться 27-28 квітня 2013 року, відбудеться низка святкових благодійних концертів, виставок, спортивних змагань, марафонів, карнавальних парадів, конкурсів плакатів, малюнків, ігротек тощо. 

Нагадаймо, що протягом останніх двох років Вінниччина посідає перші місця зі збору коштів у рамках акції «Серце до серця» (2011 рік – більше 530 тис. грн.; 2012 – 650 тис. 899 грн.). Кожного року за результатами проведених акцій для області закуповувалось дороговартісне обладнання, яке встановлено та функціонує в офтальмологічному та неонатальному відділеннях обласної дитячої клінічної лікарні. Так, за результатом зібраних у 2011-2012 роках коштів було закуплено 52 інсулінові помпи, які передані в користування дітям, хворим на цукровий діабет. 

Головними організаторами акції на Вінниччині є управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, департамент охорони здоров’я і курортів ОДА, департамент освіти і науки ОДА, департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, департамент економіки ОДА, а також управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

версія для друку