українська російська англійська
Київський дозвільний центр прийняв мільйонного відвідувача
09.04.2013 | 13:10
КИЇВСЬКА МДА

Міський дозвільний центр у Києві за 1,5 роки роботи надав послуги мільйону осіб. Ювілейного відвідувача особисто привітав та вручив подарунок голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Мільйонний клієнт дозвільного центру отримав планшет, аби, користуючись новітніми технологіями, ще менше часу витрачати на отримання документів. Так, сьогодні за допомогою електронного кабінету через мережу Інтернет можна здійснити запис до електронної черги щодо отримання послуг у ЦНАП, а в режимі он-лайн можна відслідковувати її проходження.

Отримали подарунки й ті, хто зупинився за крок до перемоги. Так, двом відвідувачам вручили запрошення на виступ Віденського філармонічного академічного оркестру.

Крім того, під час візиту до Міського дозвільного центру очільник КМДА перевірив, як здійснюється надання нового виду послуг, а саме: «Отримання направлення до дитячого дошкільного закладу комунальної власності м. Києва», які з 1 квітня почали видавати Центри надання адміністративних послуг. Так, відвідавши будь-який з 11 Центрів міста, незалежно від місця проживання, батьки мають змогу записати дитину до 5 дитячих садочків на власний вибір. Протягом перших 5 днів надання цієї послуги нею скористалося близько 1 тисячі осіб.

Також Олександр Попов наголосив, що необхідно якнайшвидше завершити підготовку та підписати необхідну документацію, аби кияни в одному з найближчих Центрів та у зручний час могли отримати закордонний паспорт, паспорт громадянина України, проїзний документ дитини та реєстрацію місця проживання.

«Ми постійно аналізуємо звернення киян та розширюємо перелік послуг, які надають Центри. Так, уже до кінця травня можна буде отримати закордонний паспорт і паспорт громадянина України. Крім того, якщо раніше мешканці отримували ті чи інші послуги за місцем реєстрації, то сьогодні можна прийти та отримати послугу туди, де зручно. Коли ми починали роботу над створенням цих Центрів, у нас було завдання, щоб людина сюди приходила не більше 3-х разів: проконсультуватися, подати документи та отримати послугу. Коли ми ввели електронну систему, то зрозуміли, що достатньо 2-х разів: прийти для подачі та отримання документів. Зараз ми працюємо над тим, аби кияни взагалі приходили лише 1 раз – отримати відповідні документи», – зазначив Олександр Попов.

Наразі в районних центрах надання адміністративних послуг можна одержати 69 адмінпослуг та 23 адміністративні послуги міського рівня.

Нагадаємо, що пілотний проект з реформування системи надання адміністративних послуг фізичним та юридичним особам реалізується в Києві з 2012 року. Так, у І півріччі минулого року було відкрито 10 районних центрів надання адмінпослуг та Міський дозвільний центр. Крім того, створено зручний веб-портал (http://ac.dozvil-kiev.gov.ua ), який забезпечує відвідувачів повною, актуальною та достовірною інформацією. Також кияни мають можливість у режимі он-лайн відстежувати стан електронної черги, проходження поданих документів, завести особистий кабінет, отримувати дистанційні консультації тощо.

версія для друку