українська російська англійська
Благодійний телемарафон Запорізької ОДТРК зібрав понад 900 тис. грн. для хворих дітей
09.04.2013 | 13:20
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У прямому ефірі Запорізької ОДТРК відбувся тригодинний благодійний телемарафон «Любов милосердствує», який став завершальним заходом однойменного масштабного благодійного проекту, започаткованого в області три роки тому.

Мета проекту - допомогти хворим дітям, які перебувають у відділенні онкогематології Запорізької обласної лікарні та у дитячому відділенні протитуберкульозного диспансеру, започатковано в області три року тому. Його організатори - Запорізька єпархія української православної церкви, Запорізька ОДА та  Запорізька ОДТРК. 

Протягом кількох місяців на телеканалі «Запоріжжя» демонструвалися відеосюжети про дітей, які потребують допомоги, розповідалося про всі благодійні акції, що відбувалися  в рамках проекту. Телемарафон став кульмінаційною точкою проекту «Любов милосердствує». У ньому взяли участь керівники області та міста, депутати, лікарі, волонтери, представники громадських організацій.

У великих храмах Запоріжжя розгорнулися імпровізовані телевізійні майданчики, де будь-хто мав можливість висловити свою думку стосовно милосердя та добрим словом підтримати «маленьких янголів» у боротьбі з хворобою. Телемарафон ще раз підтвердив, що людей з відкритим добрим серцем дуже багато. Завдяки їм було зібрано понад 900 тисяч гривень благочинних внесків. Також понад 800 людей здали кров для хворих дітей.

 

 

версія для друку