українська російська англійська
Держкомтелерадіо проведе телерадіофестиваль, присвячений великій Перемозі
10.04.2013 | 14:40
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

11-13 травня на базі Севастопольської регіональної державної телерадіокомпанії пройде IX міжнародний фестиваль телевізійних і радіопрограм «Перемогли разом», присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Організатори заходу – Держкомтелерадіо, Міноборони, Севастопольська міська державна адміністрація, міська рада, РДТРК, Асоціація працівників ЗМІ України, Євразійська Академія телебачення і радіо.

Фестиваль покликаний активізувати висвітлення у ЗМІ величі подвигу народів країн антигітлерівської коаліції в розгромі фашистської Німеччини; сприяти військово-патріотичному вихованню сучасної молоді та її готовності протистояти будь-яким проявам екстремізму й тероризму; сприяти підвищенню фахової майстерності творчих працівників телебачення й радіо.

Участь у ньому візьмуть творчі групи державних та недержавних телерадіокомпаній України, зарубіжних телерадіоорганізацій, громадські журналістські та ветеранські організації, спілки тощо.

Конкурсні роботи змагатимуться у номінаціях «Цих днів не стихне слава», «Літопис великого подвигу», «Батьківщина. Честь. Обов’язок», «Бойове братерство», «Світ без тероризму», «У війни не жіноче обличчя», «Діти війни».

Програмою фестивалю передбачені також творчі семінари, «круглі столи», зустрічі з ветеранами, відвідини пам'ятних місць Севастополя.

Переглянути подані на фестиваль роботи можна буде вже з 1 травня на сайті www.pobedilivmeste.org.ua.

Детальніше про фестиваль – на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо України у рубриці «Виставки, конкурси, премії, фестивалі» (підрубрика «Фестивалі») за адресою http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=86076.

 

 

 

 

версія для друку