українська російська англійська
На Херсонщині діє 44 пункти бригад екстреної медичної допомоги
09.04.2013 | 14:44
Херсонська ОДА

Як інформує Департамент охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, з метою впровадження стратегічних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо реформування системи екстреної медичної допомоги, головою Херсонської обласної державної адміністрації Миколою Костяком було затверджено план розвитку Єдиної системи екстреної медичної допомоги на території Херсонської області у 2013 році та надано до Міністрерства охорони здоров’я України для затвердження.

Так, для оперативно-диспетчерської служби Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф виділено приміщення загальною площею 80 кв (розташоване за адресою: м. Херсон, вул. Белінського, 6) та кошти у сумі 250 тис. грн. для проведення ремонтних робіт. З них 176 тис. грн. освоєно.

Крім того, розроблено та затверджено схему розташування постійних та тимчасових пунктів базування бригад екстреної медичної допомоги, у кількості 44 при збільшенні радіусу дії до 30 км. В 10 центральних районних лікарнях та 4-х міських лікарнях наявні відділення для надання екстреної медичної допомоги, в інших розгорнуті палати інтенсивної терапії.

А також затверджено штатний розпис обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та формується штатний розпис підрозділів Центру з урахуванням додаткових посад.

Укомплектованість бригад екстреної медичної допомоги лікарями складає 70%, середнім медичним персоналом – 87,9%.

 

версія для друку