українська російська англійська
Цьогоріч на ремонт волинських доріг передбачено майже 230 млн. грн.
09.04.2013 | 16:10
Волинська ОДА

Цьогоріч на ремонт дорожнього полотна Волині передбачено майже 230 млн. грн. План реконструкції автомобільних доріг державного, місцевого значення та доріг комунальної власності обговорили на нараді у першого заступника голови Волинської облдержадміністрації Олександра Башкаленка.

Як доповів начальник Служби автомобільних доріг в області Анатолій Посполітак, у зв’язку з нестабільними перепадами погодних умов та великим напливом вантажних автомобілів цієї зими зруйновано 84 тис. кВ. м. дорожнього покриття, що вимірюється в 1028 км. Ямковість ліквідовано вже на 476 км. Працювало понад 20 бригад.

На ремонт в краї доріг державного та місцевого значення з спецфонду виділено 108,9 млн. грн., а це - на 12 млн. грн. більше, ніж торік. Зокрема, на зимове утримання шляхів вже витрачено 24,4 млн. грн.

Щодо комунальних доріг, то як повідомив начальник управління інфраструктури та туризму Волинської ОДА Леонід Кирильчук, в регіоні заплановано відремонтувати 830 об’єктів. На ці цілі області передбачено 112,4 млн. грн.

Окреслюючи завдання, він висловив незадоволення темпами виготовлення в районах проектно-кошторисної документації на дороги, що потребують ремонту.

«Реконструкція дорожньої інфраструктури потребує щоденної уваги План має бути чіткий. Необхідно об’їхати всі дороги, зробити заміри та замовити проектно-кошторисну документацію. Розпорядженням голови облдержадміністрації в кожному районі визначено виконавця, який і виступає замовником», - наголосив перший заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Башкаленко. 

Окрім того, на нараді заслухано звіт про роботи з ремонту доріг у населених пунктах області до кладовищ та храмів, які згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації №82 від 28.03.2013 р., який має бути здійснений напередодні Великодня.

 

 

версія для друку