українська російська англійська
Тренувальний комплекс для проведення на Дніпропетровщині Євробаскету-2015 буде побудований у Дніпродзержинську
09.04.2013 | 17:10
Дніпропетровська Ода

Тренувальний комплекс для проведення на Дніпропетровщині фінальної частини Євробаскету-2015 буде побудований у Дніпродзержинську. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Як зазначив керівник області, нова тренувальна база стане ще однією ланкою сучасної спортивної інфраструктури регіону, яка буде використовуватися для проведення Євробаскету-2015. «Структура бази дозволить проводити на ній тренування не лише баскетболістам, а й волейболістам, гандболістам, тенісистам та командам із міні-футболу. А після завершення чемпіонату вона стане  тренувальним майданчиком для дитячо-юнацьких спортивних шкіл», - сказав Дмитро Колєсніков.

Нова тренувальна база у Дніпродзержинську буде побудована біля скверу ім. 80-річчя створення Дніпропетровської області. Будівельні роботи розпочнуться вже цього року. Завершити зведення сучасної тренувальної бази планується до початку проведення фінальної частини змагань Євробпскету-2015. Загальна вартість будівництва тренувальної бази у Дніпродзержинську складає близько 42 млн. грн. Цього року з державного бюджету передбачено виділити 14,4 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів також передбачив 72,4 млн. грн. на реконструкцію СК «Метеор» у Дніпропетровську.

Довідково

Євробаскет-2015 буде проходити у шести містах України:

- груповий етап змагань - у Харкові, Одесі, Львові та Києві;

- півфінальні - у Дніпропетровську, Донецьку

- фінальні ігри – у Києві.

Змагання триватимуть 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.

 

версія для друку