українська російська англійська
Рада міністрів Криму створила комісію з питань недобудованих об'єктів
09.04.2013 | 17:27
Рада міністрів АРК

Рада міністрів Автономної Республіки Крим створив комісію з вивчення питань, пов'язаних з використанням об'єктів незавершеного будівництва, розташованих на території автономії. Відповідна постанова прийнята на засіданні кримського уряду 9 квітня.

Очолив комісію заступник Голови Ради міністрів АРК Азіз Абдуллаєв. До складу комісії увійшли голова Рескомітету АРК з будівництва та архітектури Андрій Ляшевський, заступник міністра регіонального розвитку і ЖКГ Криму Руслан Кожухов, заступник голови Фонду майна АРК Лариса Кулинич та ін.

У завдання комісії входить проведення інвентаризації об'єктів незавершеного будівництва, розташованих на території Криму, розгляд питань з їхнього подальшого використання.

Згідно з документом, комісія буде проводити інвентаризацію об'єктів, будівництво яких велося за бюджетні кошти, і вирішувати питання доцільності їх подальшого використання: продажу, списання, передачі об'єкта в комунальну власність, перепрофілювання, зміни призначення об'єкта, продовження будівництва.

Крім того, зазначена комісія готуватиме пропозиції щодо необхідності внесення змін в кошторисну документацію, фінансування об'єктів, що підлягають добудові.

версія для друку