українська російська англійська
Уряд прийме ряд рішень щодо культурного розвитку і збереження культурної та історичної спадщини
10.04.2013 | 10:58
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів сьогодні під час засідання прийме пакет нормативних актів, які сприяють культурному розвитку і збереженню культурної та історичної спадщини. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров, розпочинаючи засідання Уряду 10 квітня 2013 року.

Він наголосив, що цей напрямок Президент України визначив як невід’ємну частину соціально-економічного розвитку держави.

Микола Азаров нагадав, що держава готується відзначити 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря. У рамках великої державної програми святкування, зокрема у 2013 році, буде здійснено реконструкцію парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва ХІХ сторіччя в колишньому маєтку Енгельгардта. А також оновлення експозиції музею Т.Г. Шевченка у селі Будище Звенигородського району Черкаської області.

Наступного року, наголосив Прем’єр-міністр, виповнюється 120 років з дня народження геніального українського кінорежисера Олександра Петровича Довженка. До цієї дати передбачено розширення площ літературно-меморіального музею митця, капітальний ремонт та технічне переоснащення кінотеатру імені Довженка, капітальний ремонт гімназії імені Довженка в селищі міського типу Сосниця Чернігівської області.

За словами Глави Уряду, серед багатьох заходів широкої підготовки до святкування 70-річчя Великої Перемоги у місті Корюківці Чернігівської області буде споруджено Меморіальний комплекс пам’яті жителів населених пунктів України, які були знищені фашистськими окупантами.

Крім того, члени Уряду розглянуть Концепцію Державної цільової національно-культурної програми популяризації вітчизняної видавничої продукції та читання на 2014–2018 роки.

версія для друку