українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликав навести порядок у країні після зими
10.04.2013 | 11:22
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав усіх взяти участь у прибиранні країни після зими. Про це він заявив під час засідання Кабінету Міністрів України 10 квітня 2013 року.

«Країну треба прибрати після зими. У нашому домі – Україні – повинен бути порядок», - наголосив Микола Азаров.

Він зазначив, обсяг робіт значний, за довгу зиму на наших вулицях, у дворах, на узбіччях доріг, у лісосмугах, парках накопичилося багато сміття.

«Але все треба оперативно прибрати до великодніх свят, - зазначив Микола Азаров. - Переконаний, що ми всі вболіваємо за те, щоб всюди було красиво і чисто».

Глава Уряду доручив керівникам міністерств і відомств, державних організацій і підприємств, ректорам вузів найближчим часом провести дні довкілля і попрацювати до повного наведення чистоти і порядку.

При цьому Прем’єр-міністр вимагає, щоб керівники влади на місцях створили умови, аби в наведенні порядку могли взяти участь всі громадяни і громадські організації, хто хоче і може. А саме: надати  їм необхідний інвентар, матеріали і  транспорт для вивезення сміття чи посадки дерев, квітів.

«Ми всі знаємо, що у громадських активістів достатньо енергії, щоб серйозно включитися у такі проекти, як сезонне наведення порядку, а потім його підтримання. Їм лише потрібно допомогти зорганізуватися і, так би мовити, технічно озброїти», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку