українська російська англійська
Уряд заохочує виробництво в Україні сільгосптехніки провідних фірм
10.04.2013 | 11:55
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 10 квітня наголосив, що іноземним компаніям у співпраці з українськими машинобудівниками необхідно довести рівень локалізації виробництва сільськогосподарської техніки до понад 70% .

Микола Азаров підкреслив, що Уряд буде вкладати гроші у створення власних ефективних тракторів, комбайнів, сівалок тощо. «При цьому підкреслюю, що ми не обіцяємо українським машинобудівникам тепличних умов. Обіцяємо і даємо стимули і підтримку для виграшу у конкурентному змаганні. Відкриваємо двері для провідних іноземних виробників для того, щоб виробництво вони організували в Україні» - зазначив він.

Водночас Прем’єр-міністр повідомив, що на вчорашній нараді щодо розвитку сільськогосподарського машинобудування експерти агропромислового комплексу підтвердили, що іноземні компанії готові працювати з українськими машинобудівниками.

«Будь ласка: з умовою поетапно довести рівень локалізації виробництва (тобто, використання українських потужностей, комплектуючих, сервісу – а отже, українських робочих місць) до понад 70%. Це нормальний рівень для міжнародної кооперації у виробництві складної техніки», - наголосив Микола Азаров.

 

 

 

версія для друку