українська російська англійська
К.Грищенко: Уряд приступає до легалізації програм, встановлених на комп'ютерах в органах виконавчої влади
10.04.2013 | 12:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

8 квітня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив Постанову «Про порядок використання коштів у 2013 році, передбачених Державним бюджетом України на реалізацію заходів з легалізації комп’ютерних програм в органах виконавчої влади». Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко.

«Це створює необхідний правовий механізм для запуску процесу, що є невід’ємною складовою виконання наших міжнародних зобов’язань в розрізі захисту прав інтелектуальної власності», - зауважив він.

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що використання в органах влади неліцензійного програмного забезпечення тривалий час спричиняло до критики України з боку Сполучених Штатів Америки та інших іноземних партнерів, які очікують від нашої країни рішучих кроків у напрямі боротьби з порушеннями авторського права.

«Це означає, окрім легалізації комп’ютерних програм, що використовуються в органах виконавчої влади, ще й вжиття заходів щодо вдосконалення системи збору та розподілу авторської винагороди, а також істотну активізацію боротьби з реалізацією контрафактних дисків з відео- та аудіопродукцією, а також з Інтернет-піратством», - роз’яснив Костянтин Грищенко.

«Розвиток вітчизняної IT-індустрії, покращення інвестиційного клімату та іміджу України в світі – всі ці важливі завдання напряму пов’язані з наведенням ладу у сфері захисту прав інтелектуальної власності», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку