українська російська англійська
У Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернівецької області розширюється штат фахівців
10.04.2013 | 16:30
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

У Чернівецькій області триває створення єдиної системи екстреної медичної допомоги для поліпшення якості обслуговування населення. "Потрібно створити не менше 29 нових пунктів базування "швидкої", збільшити кількість виїзних бригад, оновити автомобільний парк служби, суттєво збільшити кількість працюючих в обласному Центрі екстреної медицини та медицини катастроф", - наголосив директор департаменту охорони здоров'я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Ігор Шкробанець під час зустрічі з колективом Чернівецької станції швидкої медичної допомоги.

"Модернізація системи екстреної медичної допомоги - це черговий крок до європейських стандартів отримання населенням медичної допомоги, - зауважив Ігор Шкробанець. - Протягом багатьох років при виїзді швидкої на виклик спрацьовував бюджетний кодекс замість медичної доцільності. Цьому прикрому явищу буде покладено край. На виклик приїде бригада, найближча до місця виклику, а не та, за якою закріплено відповідний район". Таким чином, зазначив директор департаменту, карета швидкої допомоги у місті повинна прибути на виклик протягом 10 хвилин та протягом 20 - у сільській місцевості.

За словами Ігоря Шкробанця, ніхто із працівників медичної галузі області внаслідок її реформування не буде звільнений з роботи. "Я підкреслюю, що кількість працівників в обласному Центрі екстреної медицини та медицини катастроф, навпаки, - буде збільшено. Ми маємо потребу у професійних кадрах, а тому всі розмови щодо звільнення людей не мають під собою жодного логічного підґрунтя", - підсумував Ігор Шкробанець.

Під час зустрічі із колективом закладу він особисто звернувся до кожного працівника із пропозицією перейти на роботу у Центр екстреної медицини та медицини катастроф Чернівецької області, одним із структурних підрозділів якого буде колишня міська станція "швидкої".

 

 

версія для друку