українська російська англійська
Врегульовано механізм використання субвенцій держбюджету для відзначення знаменних дат
10.04.2013 | 17:24
Прес-служба Міністерства культури

Кабінет Міністрів України  затвердив  Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 10 квітня.

Постановою, проект якої розроблено Міністерством культури, врегульовується механізм використання субвенцій державного бюджету  місцевим бюджетам Черкаської та Чернігівської областей за наступними напрямками:

На проведення заходів з відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Планується здійснити реконструкцію парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва ХІХ сторіччя, прилеглої території до маєтку П.В. Енгельгардта, а також оновлення експозиції музею Т.Г.Шевченка у с.Будище Звенигородського району Черкаської області. На зазначену мету в бюджеті передбачено 10 млн. гривень

На проведення заходів з відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка. В рамках цих заходів планується здійснити розширення площ літературно-меморіального музею О.П.Довженка, проведення капітального ремонту та технічного переоснащення кінотеатру імені Олександра Довженка, а також капітального ремонту гімназії імені О.П.Довженка в с. Сосниця Чернігівської області. На зазначену мету в бюджеті передбачено 5 млн. гривень.

На проведення заходів з вшанування пам’яті у зв’язку з 70-ми роковинами Корюківської трагедії. Планується здійснити  спорудження у м. Корюківці Чернігівської області Меморіального комплексу пам’яті жителів населених пунктів України, знищених фашистськими окупантами. На зазначену мету в бюджеті передбачено 10 млн. гривень

 

 

 

версія для друку