українська російська англійська
9 районних газет Харківщини стануть учасниками пілотного проекту з реформування комунальних ЗМІ
11.04.2013 | 10:06
Харківська ОДА

9 районних газет Харківщини стануть учасниками пілотного проекту з реформування комунальних ЗМІ. Про це повідомила начальник управління у справах преси та інформації Харківської облдержадміністрації Вікторія Маренич.

Це «Сільські новини» Валківського, «Червона зірка» Чугуївського, «Трибуна трудящих» Харківського, «Зоря» Золочівського, «Промінь» Краснокутського, «Маяк» Богодухівського, «Наш край» Кегичівського районів, а також «Обрії Ізюмщини» та «Вісник Куп'янщіни».

Також управління та обласна організація Національної спілки журналістів України мають намір запропонувати міжвідомчій робочій групі «Відкрита розмова», провести ряд семінарів або навчальних тренінгів щодо найбільш нагальних питань для керівників районних комунальних ЗМІ всієї України.

Вікторія Маренич зазначила, що у Харківській області є позитивний досвід проведення подібних семінарів, який регіон готовий поширити на всеукраїнському рівні.

«Харків готовий стати базовим містом для проведення таких семінарів у східній частині України. Можна було б залучити європейських експертів. Європейські ЗМІ вже пройшли цей шлях, особливо в країнах соцтабору. Чому б їм не поділитися успішним досвідом? Нехай з 100 моментів ми розглянемо тільки 1, але це буде той досвід, який вже пройдений, не потрібно буде придумувати власний шлях і винаходити велосипед», – заявила начальник управління.

 

версія для друку