українська російська англійська
Користуватися Kyiv City Card туристи зможуть уже в травні
11.04.2013 | 15:30
Київська МДА

У столиці презентували проект туристичної картки гостя Києва – Kyiv City Card. Унікальний та інноваційний туристичний продукт запрацює після травневих свят. Наразі учасники проекту завершують роботу над узгодженням дизайну картки та вирішенням організаційних питань. Про це повідомила начальник Управління туризму КМДА Тетяна Слишик.

«Міська влада надзвичайно зацікавлена у розвитку туристичної галузі, тож підтримує різноманітні ініціативи, які допоможуть зацікавити туристів з інших країн, а також активізує мандрівки Україною. Крім того, потужний акцент ми робимо на подієвий туризм і постійно організовуємо цікаві заходи у столиці», – зазначила Тетяна Слишик.

Зауважимо, що впровадження Kyiv City Card є новим унікальним та інноваційним туристичним продуктом міста, спрямованим на прискорення розвитку міжнародного туризму та підвищення його статусу. Його реалізація сприятиме ознайомленню іноземних громадян з культурою української нації, а також збільшенню туристичних потоків до Києва й створення комфортних умов для туристів під час їхнього перебування в нашому місті.

Крім того, кожен власник Kyiv City Card зможе отримати комплекс знижок на відвідування музеїв, ресторанів, екскурсій, проживання в готелях міста, отримання медичних та юридичних консультацій та багато іншого.

версія для друку