українська російська англійська
З початку літньої навігації з аеропорту "Бориспіль" збільшується кількість рейсів на найпопулярніші напрямки
11.04.2013 | 15:24
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З початку літньої навігації з аеропорту «Бориспіль» збільшується кількість частот на найбільш популярні напрямки. Так, кількість рейсів до Москви збільшується з 77 до 96. Зокрема, до аеропорту «Шереметьєво» протягом тижня кількість рейсів зростає з 49 до 63 (за рахунок збільшення частот авіакомпаній «Аерофлот» та МАУ). До аеропорту «Домодєдово» кількість рейсів збільшується з 28 до 33 на тиждень (за рахунок збільшення частот авіакомпанії «Сибирь»).

Зростає також кількість рейсів до Санкт-Петербурга з 23 до 28 – на цій лінії обслуговують пасажирів авіакомпанії МАУ та «Россия».

З початку квітня легше дістатися Тель-Авіва: з 28 рейсів на тиждень кількість рейсів зростає до 49. Пасажирів на цьому маршруті обслуговують авіакомпанії МАУ (21 рейс на тиждень), El-Al (21 рейс на тиждень) та Аrkia.

Більш доступним став для пасажирів «Борисполя» Лондон – 41 рейс на тиждень. До аеропорту Гетвік авіакомпанія МАУ починає здійснювати 22 рейси на тиждень (замість 7минулої навігації), до аеропорту «Хітроу» компанії British Airways – 19 рейсів на тиждень (замість 7минулої навігації).

Суттєво збільшується кількість рейсів до Амстердама – до 28 рейсів на тиждень (лінію обслуговують МАУ та KLM), Парижа - до 29 рейсів (лінію обслуговують МАУ та Air France), Праги – до 24 рейсів (лінію обслуговують МАУ та Czech Airlines), Варшави – до 20 рейсів на тиждень (лінію обслуговують МАУ та LOT).

Довідково

Державне підприємство «Міжнародний Аеропорт «Бориспіль» є головними повітряними воротами країни. На сьогодні «Бориспіль» утримує позиції лідера на авіаційному ринку країни, забезпечуючи 65% пасажирських авіаперевезень України.

 

 

версія для друку