українська російська англійська
Володимир Семиноженко: Тестування системи електронного документообігу успішно завершено
11.04.2013 | 17:14
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Інформаційна політика держави повинна спрямовуватися на максимально можливе переорієнтування документообігу органів виконавчої влади з паперової форми в електронну. Про це сказав голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України Володимир Семиноженко під час наради про стан впровадження системи електронної взаємодії органів виконавчої влади. Він також зазначив, що електронний документообіг є одним з ключових елементів електронного урядування. Нагадаємо, що впровадження електронного документообігу визначено пріоритетним напрямом державної політики у сфері інформатизації згідно з актами Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

За словами Володимира Семиноженка, дослідну експлуатацію системи електронної взаємодії органів виконавчої влади було розпочато минулого року. Наразі тестування можливостей обміну електронними документами і повідомленнями між системами електронного документообігу та електронної взаємодії органів влади успішно завершено. Починаючи з липня 2013 року систему планується ввести у промислову експлуатацію.

Голова Держінформнауки зауважив, що наразі кожне відомство та міністерство мають розробити свої системи електронного документообігу або адаптувати вже існуючі системи до головної.

 

версія для друку