українська російська англійська
У республіканському етапі Всеукраїнського конкурсу "Юний дослідник" взяли участь школярі з 15 регіонів Криму
12.04.2013 | 09:23
Рада міністрів АРК

На базі Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» відбувся Республіканський етап Всеукраїнського конкурсу дослідно-експериментальних робіт з природознавства для молодших школярів «Юний дослідник».

У конкурсі взяли участь близько 80 учнів з 15 регіонів Криму.

Юні дослідники (вік учасників не перевищував 11 років) представляли роботи теоретичного, експериментального, винахідницького або фантастичного плану за напрямками: «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Я і природа», «Охорона здоров'я», «Народознавство, краєзнавство».

У рамках конкурсу для керівників делегацій і батьків провели круглий стіл з питань організації дослідницької діяльності учнів молодших класів «Дослідницький проект як ефективний метод організації пізнавальної діяльності учнів молодшого шкільного віку».

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим Наталя Гончарова привітала юних дослідників Криму і побажала їм успіхів та перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу, який відбудеться в Києві в травні 2013 року.

Нагадаємо, Президент України оголосив 2013 рік Роком дитячої творчості і доручив створювати всі необхідні умови для розвитку дитячих талантів. У рамках роботи буде надано державну підтримку установам дошкільної і позашкільної освіти, які сприяють творчому розвитку та самореалізації дітей.

У Криму активно впроваджуються ініціативи Глави держави. Зокрема, до плану заходів з проведення Року дитячої творчості, крім традиційних республіканських заходів, увійшли масштабні унікальні фестивалі, конкурси, виставки, конференції.

Щорічно кримські діти беруть участь більш ніж у 260 конкурсних програмах міжнародного, всеукраїнського і республіканського рівнів.

 

 

версія для друку