українська російська англійська
Імпортозаміщення є пріоритетом розвитку реального сектору економіки, - Юрій Бойко
12.04.2013 | 09:56
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Уряд України у першу чергу підтримуватиме галузі промисловості, у яких можливо реалізувати заміщення імпорту. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Для нас дуже важливо сьогодні зменшити відтік грошей за кордон, збільшити власне виробництво, а також підтримати експорт і збільшити його обсяги», - зазначив Юрій Бойко.

Він наголосив: чим більше Україна буде експортувати і менше імпортувати, тим кращою й стабільнішою буде ситуація в економіці держави. «Тому всі галузі, які мають до цього відношення, є для нас пріоритетними», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Урядовець також підкреслив, що для збільшення обсягів інвестицій в економіку країни необхідно створити відповідні умови для стабільного функціонування бізнесу.

Юрій Бойко нагадав, що Президент України звернув увагу на необхідність створення сприятливих умов для бізнес-середовища: «Щоб бізнес працював і не був під ударом, на що звернув увагу Президент України, треба, щоб було менше перевірок, - зазначив він. - У країні є політична стабільність, це головне, а відповідно – вона повинна за собою привести стабільність і у сфері розвитку бізнесу».

 

 

версія для друку