українська російська англійська
Антикризова програма Уряду забезпечила відновлення роботи 3 із 5 великих підприємств, - Юрій Бойко
12.04.2013 | 10:07
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Зусилля Уряду України із реалізації антикризової програми щодо запуску великих підприємств, які призупинили роботу раніше, уже забезпечили відновлення роботи трьох з п’яти цих підприємств. Про це в інтерв’ю «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Юрій Бойко.

«Коли ми запустимо всі ці п’ять підприємств, три з яких вже практично в стадії запуску, а два на черзі – ми вийдемо з рецесії. У нас буде збільшення валового національного продукту, збільшення промислового виробництва, яке дасть суттєве зростання всіх показників економіки», - підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що найближчим часом знову почне працювати підприємство «Карпатнафтохім», а переговори щодо відновлення роботи Лисичанського нафтопереробного заводу тривають.

Юрій Бойко додав, що раніше після підписання меморандуму з Урядом відновили роботу Стаханівський і Запорізький заводи феросплавів.

«Підприємства уже запрацювали, повернулись до роботи, і це дуже позитивно, тому що з середини минулого року вони простоювали», - сказав Юрій Бойко.

Він акцентував на тому, що підписання меморандуму з феросплавними підприємствами зобов’язало цих виробників продавати на внутрішній ринок феросплавну продукцію за нижчими цінами, ніж світові.

«Це було ключове, на чому наполягала держава: щоб не було перекосів ціноутворення. Ми домовились з власниками підприємства, що вони будуть торгувати в рівних умовах, тобто продукція з урахуванням транзитної складової буде дешевша на внутрішньому ринку і, відповідно, металурги також отримають підтримку», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку